Płytki elewacyjne kamień ogrodowy murowy hydrotechniczny elewacyjny piaskowiec polski

Płytki elewacyjne kamień ogrodowy murowy hydrotechniczny elewacyjny piaskowiec polski

Budowa i remont
27/06/2024
Informacje do kontaktu
Napisz do: Kamieniarstwo Pawlik
604581097
85 zł
Więcej informacji

Firma PPU Kamieniarstwo Pawlik to dumny producent, który z pasją wytwarza i dostarcza materiały skalne, podnosząc polskie dziedzictwo architektoniczne na nowy poziom. Nasze płytki elewacyjne, idealne do zastosowania na elewacjach z ociepleniem ze styropianu, oraz płyty szlifowane do wnętrz to efekt pracy z własnych surowców skalnych, w tym piaskowca kolorowego o niezwykłej kolorystyce, nie tylko w kraju, ale i w Europie.

https://piaskowce.com/kamien-elewacyjny/dzikowka.html

Kopalnia kamienia naturalnego Chełmska Góra II, będąca własnością PPU Kamieniarstwo Pawlik, stanowi serce naszej działalności. Dysponując pięcioma kopalniami, pozyskujemy polski piaskowiec z ery albu, wykorzystując nowoczesne metody mechaniczne. Koparki gąsienicowe i kołowe, wyposażone w specjalistyczny osprzęt do odspajania, umożliwiają nam ekonomiczne i skuteczne wydobycie. Dodatkowo, wspomagamy proces maszynowego wydobycia ręcznym wierceniem przy użyciu wiertarek udarowo-pneumatycznych.

Pozyskany surowiec skalny trafia do naszego kamieniarskiego zakładu w Grabowie, gdzie przerabiamy go na kamień dekoracyjny, kamień hydrotechniczny, kamień ogrodowy o rustykalnym charakterze, oraz kamień na dom. Oferujemy także płyty szlifowane i pospółkę drogową, które powstają przy wydobyciu bloków skalnych i kamienia murowego.

Nasz kamień zdobi nie tylko elewacje, ale także przestrzenie ogrodów i wnętrza domów, przynosząc ze sobą nie tylko funkcjonalność, ale również wyjątkową estetykę. PPU Kamieniarstwo Pawlik to więcej niż firma – to pasja tworzenia, zakorzeniona w polskiej tradycji kamieniarskiej.

Wyświetleń: 7