Usunięcie wirusa ze strony internetowej cms wordpress.

Usunięcie wirusa ze strony internetowej cms wordpress.

Różne-Sprzedam
15/04/2024
Informacje do kontaktu
Napisz do: PRODO
+48888537633
Więcej informacji

Jeżeli na Państwa stronę włamał się hacker uszkodził ją, zawirusował, wgrał trojana, wykasował zawartość, lub spowodował inne zniszczenia na serwerze w tym przekierowanie strony na inne portale.
Strona internetowa przestała działać, problemy z funkcjami lub kodem, ostrzeżenia programów antywirusowych lub komunikat w przeglądarce że strona zagraża odwiedzajacemu.
POMOŻEMY:
USUWANIE WIRUSÓW ZE STRON OPARTYCH O SYSTEM WORDPRESS
ODZYSKIWANIE I ZABEZPIECZANIE STRON WORDPRESS
posiadamy wieloletnie doświadczenie, nie tylko naprawiamy stronę ale również ją dodatkowo zabezpieczamy wyszukując lukę po której agresor się dostaje eliminując ją (samo oczyszczenie strony wordpress nie wystarczy należy ją dodatkowo zabezpieczyć), pomogliśmy wielu firmom nawet tam gdzie inni nie dawali rady.
NAPRAWA STRONY INTERNETOWEJ PO WŁAMANIU – oferujemy naprawę stron opartych o wordpress, oraz inne systemy. Jeżeli stron nie chce się włączyć lub pojawiają się błędy podczas jej wyświetlania pomożemy.
ZABEZPIECZANIE STRONY INTERNETOWEJ WORDPRESS – zabezpieczanie stron wordpress przed atakami hackerów, nawet jeżeli nic się nie stało zgłoś się do nas przeprowadzimy audyt strony internetowej i podejmiemy kroki lub doradzimy co zrobić aby była mniej podatna na ataki oraz wprowadzimy poprawki.
USUWANIE FILTRU Z WYSZUKIWAREK – często po ataku na stronę zostaje ona we wyszukiwarkach oznaczona jako niebezpieczna dla odwiedzającego, pomagamy w usuwaniu tych komunikatów po oczyszczeniu strony wordpress.
ODWIRUSOWYWANIE INNYCH SYSTEMÓW – zajmujemy się prawie każdym zawirusowanym systemem:
• odwirusowanie Joomla
• odwirusowanie Presta Shop
• odwirusowanie Drupal
• odwirusowanie WordPress
Zapraszamy do kontaktu:
Przemysław Mosielski
http://www.kreacjastronpoznan.pl

Wyświetleń: 12