Antybakteryjne naczynia miedziane – Tarruna.com

Antybakteryjne naczynia miedziane – Tarruna.com

Meble i wyposażenie wnętrz
24/06/2024
Informacje do kontaktu
Napisz do: Tarruna
783767303
199 zł
Więcej informacji

Antybakteryjne, uzdatniające wodę naczynia miedzianie z Indii – dostępne na TARRUNA.COM

Piękne, dekoracyjne i przy okazji poprawiające zdrowie – koniec z wodą z butelek, zainwestuj w naczynie miedziane i zacznij żyć zdrowo i ekologicznie! Świetne na prezent, sprawdzą się w każdym domu lub biurze.

Oferujemy pełnowartościowe naczynia miedziane z Indii – dzbanki, butelki, kubki i wiele więcej. Pełna oferta wraz z cenami znajduje się na stronie TARRUNA.COM – zachęcamy do sprawdzenia.

Prozdrowotne cechy miedzi
Miedź wykazuje bardzo pozytywne działanie – to jeden z trzech najważniejszych pierwiastków, bez których trudno o prawidłowe funkcjonowanie organizmów żywych (nie tylko ludzkich). Miedź, cynk i żelazo – to trio, którego balans ma dla nas ogromne znaczenie.
Trudno jest wyposażyć organizm z odpowiednią ilość miedzi wyłącznie poprzez dietę (musi być ona naprawdę dobrze zbilansowana), dlatego na pomoc przychodzą naczynia miedziane. Woda nasycona miedzią z naczyń miedzianych, pozwoli uzupełnić niedobory, bez ryzyka przedawkowania. Zalecana dawka dzienna miedzi, jaką powinniśmy dostarczać naszemu organizmowi, aby zapobiegać niedoborom to 1-3 mg/dzień. Miedź w 2 L wody plasuje się na poziomie około 1,5 mg/L.

Jak działa miedź?
– jest antybakteryjna – badania dowodzą, że miedź skutecznie usuwa bakterie i hamuje ich rozwój,
– odpowiada za utrzymanie zdrowej skóry,
– poprawia odporność,
– wpływa pozytywnie na pracę układu nerwowego,
– odpowiada za prawidłowy rozwój mózgu,
– spowalnia proces starzenia,
– pomaga usuwać z organizmu metale ciężkie (na przykład rtęć, ołów).

Miedź działa zatem antynowotworowo, przeciwzapalnie, antyoksydacyjnie i antybakteryjnie. Ze wszystkich tych cech, najważniejsza jest antybakteryjność – badania dowodzą, że jest w stanie zniszczyć gronkowca złocistego już w 15 minut, natomiast usunięcie 99,9 % bakterii MRSA zajmuje jej niespełna 2 godziny.

Niedobór miedzi może prowadzić do rozwoju nowotworów lub chorób serca, dlatego tak ważne jest jej uzupełnianie. Nie należy martwić się o przedawkowanie – organizm wykorzystuje miedź w takiej ilości, jaka jest mu niezbędna, a nadmiar miedzi zostaje wydalony.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie TARRUNA.COM, gdzie dostępne są różne modele dzbanków i inne naczynia miedziane – kubki oraz butelki pozwalające na zachowanie właściwości wody nasyconej jonami miedzi. W ofercie również biżuteria miedziana i wiele więcej.

Możliwy odbiór osobisty lub wysyłka (zamówienia proszę składać na stronie TARRUNA.COM)

Zapraszamy do zakupów a w razie pytań – do kontaktu.

Wyświetleń: 6