Kierownik stacji samochodowej-praca w Dablinie

Dam pracę
15/11/2019
Informacje do kontaktu
Napisz do: Gastamo Job Service
146351520
Tarnów
1 zł
Więcej informacji

Firma Levet Limited poszukuje pracownika na stanowisko Kierownik stacji samochodowej

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego

Numer referencyjny: 0385

Miejsce pracy: UNIT 6, The Westway Centre, Ballymount Avenue, Dublin 1

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: nadzór nad pracownikami, zatrudnianie i szkolenie pracowników, określanie obowiązków, dbałość o jakość wykonywanych usług (konserwacja i wymiana opon), współpraca z innymi kierownikami, członkami zespołu, klientami zewnętrznymi i dostawcami

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.

Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Wymagania:

– bardzo dobra znajomość j. angielskiego

– mile widziane wykształcenie jako mechanik

– doświadczenie na tym stanowisku 2-4 lata

– posiadanie prawa jazdy kat. B.

– bardzo dobra organizacja czasu pracy

– odpowiedzialne zarządzanie zespołem, umiejętności przywódcze

– umiejętność obsługi komputera, znajomość programu MS Office

Oferujemy:

– umowę o pracę z zagranicznym pracodawcą

– WYNAGRODZENIE: do ustalenia z pracodawcą

– wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20

Wyświetleń: 5