Kucharz-praca w Niemczech

Dam pracę
12/12/2019
Informacje do kontaktu
Napisz do: Gastamo Job Service
146351520
Tarnów
Więcej informacji

Hotel i restauracja Burg Windeck poszukuje pracownika na stanowisko Kucharz

Prosimy o podanie stanowiska i nr referencyjnego w tytule wiadomości.

Numer referencyjny: 0374

Miejsce pracy: Kappelwindeckstrasse 104, 77815 Buehl

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.

Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Obowiązki: przygotowywanie posiłków według ustalonego menu, utrzymywanie porządku na miejscu pracy

Wymagania:

– komunikatywna znajomość j. niemieckiego

– doświadczenie w gastronomii

– punktualność, niezawodność, sumienność

– znajomość aktualnych trendów gastronomicznych

Oferujemy:

– umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach

– WYNAGRODZENIE 2200 euro brutto

– dodatki za pracę w nocy, niedziele i święta

– zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokój)

– gwarantowane pełne wyżywienie

– wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20

Wyświetleń: 2