kelner/kelnerka-praca za granicą

Dam pracę
09/11/2019
Informacje do kontaktu
Napisz do: Gastamo Job Service
146315205
Tarnów
Więcej informacji

Hotel Turna Anstalt poszukuje pracowników do restauracji hotelowej na stanowisko Kelner/ Kelnerka

Prosimy o podanie w tytule wiadomości stanowiska i nr referencyjnego.

Numer referencyjny: 0380

Miejsce pracy: Im Malbun 55, 9497 Triesenberg, Liechtenstein

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: bieżąca obsługa gości, zbieranie zamówień, serwowanie napojów, dbanie o czystość stołów

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.

Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Wymagania:

– bardzo dobra znajomość j. niemieckiego

– mile widziana znajomość j. angielskiego

– doświadczenie w zawodzie

– samodzielność i dokładność w wykonywaniu swoich obowiązków

– wysoka kultura osobista

Oferujemy:

– umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach

– WYNAGRODZENIE: 3250 CHF brutto +napiwki

– zapewnione darmowe zakwaterowanie (pokój jednoosobowy)

– zapewnione darmowe wyżywienie (3 posiłki dziennie)

– wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20

Wyświetleń: 2