Malarz/Murarz-praca w Niemczech

Dam pracę
08/11/2019
Informacje do kontaktu
Napisz do: Gastamo Job Service
146351520
Tarnów
Więcej informacji

Niemiecka firma, świadcząca usługi budowlane i wykończeniowe, poszukuje pracowników na stanowisko Malarz/ Murarz

Prosimy o podanie stanowiska i nr referencyjnego w tytule wiadomości.

Numer referencyjny: 0370

Miejsce pracy: Praca na terenie Niemiec

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: malowanie, tapetowanie, szpachlowanie, szlifowanie, wykonywanie elewacji budynków

Wymagania:

– znajomość j, niemieckiego w komunikatywnym stopniu

– doświadczenie w pracach wykończeniowych i budownictwie

– umiejętność pracy w zespole

– dokładność i sumienność w wypełnianiu obowiązków

Oferujemy:

– umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach

– WYNAGRODZENIE 2300 euro brutto

– zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pensjonat)

– wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20

Wyświetleń: 2