Malarz,Murarz,Płytkarz-praca w Niemczech

Dam pracę
03/11/2019
Informacje do kontaktu
Napisz do: Gastamo Job Service
146351520
Tarnów
Więcej informacji

Niemiecka firma LM – G GmbH zatrudni pracowników do prac wykończeniowych i budowlanych (Malarz, Murarz, Płytkarz)

Prosimy o podanie stanowiska i nr referencyjnego w tytule wiadomości.

Numer referencyjny: 0368

Miejsce pracy: Bichlmannstr. 30A, 84174 Eching-Haselfurth

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: prace malarskie, montaż suchej zabudowy, układanie płytek

Wymagania:

– znajomość j, niemieckiego w komunikatywnym stopniu

– doświadczenie w pracach wykończeniowych i budownictwie

– prawo jazdy na małe samochody transportowe

– umiejętność pracy w zespole

– dokładność, punktualność

Oferujemy:

– umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach

– WYNAGRODZENIE 13,50 euro/ h brutto (po okresie próbnym podwyżka)

– wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20

Wyświetleń: 4