Elektryk-praca w Niemczech

Dam pracę
02/11/2019
Informacje do kontaktu
Napisz do: Gastamo Job Service
14 635 15 20
Tarnów
Więcej informacji

Niemiecka firma poszukuje czterech pracowników na stanowisko Elektryk

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego

Numer referencyjny: 0365

Miejsce pracy: praca na terenie Monachium

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.

Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Obowiązki: ogólne prace elektryczne, ciągnięcie kabli, zakładanie puszek, prace przyłączeniowe

Wymagania:

– komunikatywna znajomość j. niemieckiego

– wykształcenie techniczne (mile widziane uprawnienia zawodowe)

– doświadczenie w zawodzie

– umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

– umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach

– WYNAGRODZENIE 2400 euro brutto

– wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20

Wyświetleń: 5