Barista-praca w Szkocji

Dam pracę
27/09/2019
Informacje do kontaktu
Napisz do: Gastamo Job Service
14 6351520
Tarnów
1 zł
Więcej informacji

Kawiarnia Habitat Cafe poszukuje pracownika na stanowisko Barista

Prosimy o podanie w tytule wiadomości stanowiska i nr referencyjnego.

Numer referencyjny: 0352

Miejsce pracy: 1 The Square, Aberfeldy, Perthshire, Szkocja PH15 2DD

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: przyjmowanie zamówień klientów, przygotowywanie kaw, herbat i napojów alkoholowych, obsługa programu EPOS

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.

Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Wymagania:

– bardzo dobra znajomość j. angielskiego

– doświadczenie na tym stanowisku

– mile widziane ukończone kursy i szkolenia

– dokładne i samodzielne wypełnianie obowiązków

– umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu

Oferujemy:

– umowę o pracę z zagranicznym pracodawcą

– WYNAGRODZENIE: £8,50 – 9,50 / h

– pomoc w znalezieniu zakwaterowania

– wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: recruitment@gastamo.pl

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20

Wyświetleń: 1