Pomoc kuchenna-praca w Szwajcarii

Dam pracę
25/10/2019
Informacje do kontaktu
Napisz do: Gastamo Job Service
14 635 15 20
Tarnów
1 zł
Więcej informacji

Kraeuter Hotel Edelweiss zatrudni pracownika do restauracji hotelowej na stanowisko Pomoc kuchenna

Prosimy o podanie stanowiska i nr referencyjnego w tytule wiadomości.

Numer referencyjny: 0343

Miejsce pracy: Staffelhöheweg 61, 6356 Rigi Kaltbad

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.

Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Obowiązki: zmywanie naczyń, transport towarów (zaopatrzenie), ogólne prace porządkowe, pomoc w przygotowywaniu posiłków

Wymagania:

– podstawowa znajomość j. niemieckiego

– mile widziane doświadczenie w gastronomii

– dokładność i odpowiedzialne podejście do postawionych zadań

Oferujemy:

– umowę o pracę ze szwajcarskim pracodawcą

– WYNAGRODZENIE: 3300 CH brutto

– podział napiwków z innymi pracownikami

– zakwaterowanie zapewnione (pokój, koszt: 350 CH/ mc)

– gwarantowane wyżywienie – 3 posiłki dziennie i napoje (koszt 400 CH/ mc)

– wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20

Wyświetleń: 3