Zastępca szefa kuchni-praca w Niemczech

Dam pracę
10/11/2019
Informacje do kontaktu
Napisz do: Gastamo Job Service
14 635 15 20
Tarnów
Więcej informacji

Niemiecki Hotel Traube poszukuje pracownika do swojej restauracji na stanowisko Zastępca szefa kuchni

Prosimy o podanie stanowiska i nr referencyjnego w tytule wiadomości.

Numer referencyjny: 0321

Miejsce pracy: Kapellstrasse 14, 86609 Donauwoerth

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: ustalanie menu wraz z szefem kuchni, przygotowywanie potraw, zachowanie estetyki i kontrola jakości serwowanych posiłków

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.

Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Wymagania:

– komunikatywna znajomość j. niemieckiego

– doświadczenie w zawodzie

– znajomość trendów gastronomicznych

– umiejętność pracy w zespole

– odpowiedzialność i sumienność

Oferujemy:

– umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach

– WYNAGRODZENIE: 2400 euro brutto

– zakwaterowanie zapewnione przez pierwsze 3 tygodnie (pokój w hotelu), później własne mieszkanie

– zapewnione darmowe wyżywienie w czasie pracy

– wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20

Wyświetleń: 3