Zabrojarz/betoniarz

Dam pracę
31/10/2019
Informacje do kontaktu
Napisz do: Gastamo Job Service
14 635 15 20
Tarnów
1 zł
Więcej informacji

Niemiecka firma Toepel Bauunternehmung GmbH zatrudni pracowników na stanowisko Zbrojarz/ Betoniarz (Brygadzista budownictwa naziemnego)

Prosimy o podanie stanowiska i nr referencyjnego w tytule wiadomości.

Numer referencyjny: 0312

Miejsce pracy: Buelstringer Str. 20, 39126 Magdeburg

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: praca na budowach w rejonie Magdeburgu, przygotowywanie i montowanie zbrojenia, układanie mieszanki betonowej, budowa ścian, fundamentów, łuków, itd.

Wymagania:

– komunikatywna znajomość j, niemieckiego

– wykształcenie zawodowe lub techniczne

– doświadczenie w budownictwie betonowym

– prawo jazdy kat. B.

– umiejętność pracy w zespole

– dokładność

Oferujemy:

– umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach

– WYNAGRODZENIE: 14 euro/ h brutto

– możliwe dodatki do 2 euro/ h dla brygadzisty

– dodatki mieszkaniowe przy pracy w delegacji

– pomoc w znalezieniu zakwaterowania

– wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20

Wyświetleń: 4