Pomoc kuchenna-Niemcy

Dam pracę
30/10/2019
Informacje do kontaktu
Napisz do: Gastamo Job Service
14 635 15 20
Tarnów
1 zł
Więcej informacji

Hotel Herrnschloesschen poszukuje pracowników na stanowisko Pomoc kuchenna

Prosimy o podanie w tytule wiadomości stanowiska i nr referencyjnego.

Numer referencyjny: 0316

Miejsce pracy: Herrngasse 20, 91541 Rothenburg ob der Tauber

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: obieranie, krojenie, szatkowanie i siekanie warzyw i owoców, utrzymywanie czystości w obrębie kuchni i zaplecza, oczyszczanie sprzętu kuchennego, pomoc szefowi kuchni i innym członkom zespołu

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.

Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Wymagania:

– znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego

– doświadczenie na tym stanowisku

– bardzo dobra organizacja pracy, dbałość o szczegóły

– umiejętność pracy w zespole, punktualność

Oferujemy:

– umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach

– WYNAGRODZENIE: 1650 – 1900 euro brutto (zależne od doświadczenia)

– dodatki 44 euro co miesiąc ekstra plus napiwki

– nadgodziny przenoszone na kolejne miesiące – w styczniu urlop (cały miesiąc)

– wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20

Wyświetleń: 7