Uchwyty magnetyczne – magnesy do poszukiwań

Uchwyty magnetyczne – magnesy do poszukiwań

Różne-Sprzedam
17/05/2021
Informacje do kontaktu
Napisz do: Dhit sp z o.o.
888999898
99 zł
Więcej informacji

Profesjonalny, skuteczny uchwyt z magnesów, przeznaczony do łowienia żelaznych przedmiotów pod powierzchnią wody.
Świetny do przeszukiwania rzek, sadzawek, jezior i różnych innych wodnych zbiorników.

Nieduże gabaryty, niesamowita siła oraz wysoki poziom skuteczności – to wszystko dzięki użyciu najpotężniejszych na świecie magnesów zrobionych z neodymu. Uchwyty, które oferujemy, zależnie od typu, mają udźwig od 180 kg do nawet 1080 kg.

Oferowany przez nas magnetycznych uchwyt wykonany został z dwóch magnesów z neodymu, które umieszczono w metalowej obudowie wyposażonej w trzy przymocowane uchwyty. W przeciwieństwie do konkurencyjnych rozwiązań zaproponowane przez nas rozwiązanie jest bardzo innowacyjne i nowatorskie, zapewnia dużo większą skuteczność działania oraz parametry techniczne. Dwie sztuki magnesów w jednej obudowie to podwojona moc, przekładająca się na dwukrotnie większy udźwig, a trzy wytrzymałe uchwyty dają większe możliwości przy poszukiwaniach.

Zalety polecanego uchwytu z magnesami do poszukiwań pod wodą:

– Zaprojektowana w optymalny sposób 20-milimetrowa soczewka magnetyczna, zwiększająca dwa razy całkowitą siłę magnesów.

– Trzy solidne, mocne ucha, które umożliwiają wygodę użytkowania magnetycznego uchwytu (doskonale się sprawdzają na przykład w rzekach, można je łatwo przeciągać, bez konieczności ciągłego rzucania).

– Zaczep mocujący umieszczony na obudowie u góry, co zapewnia, że praktycznie cała magnetyczna siła ma kierunek prostopadły do powierzchni.
Uchwyty bez oczka pośrodku wykazują 10-krotnie mniejszą skuteczność.

– Nieprzepuszczalna obudowa zrobiona z mocnej stali nierdzewnej A2, idealnie zabezpieczająca umieszczone wewnątrz magnesy przed pojawieniem się korozji.

– Hologram autentyczności, potwierdzający odpowiednią jakość produktu i pewność jego pochodzenia.

– Dwa bardzo silne magnesy z neodymu, złączone ze sobą.

Na naszym rynku jesteśmy obecni od piętnastu lat, znana była wcześniej pod marką Xinxin Polska. Wyspecjalizowaliśmy się w produkowaniu, imporcie oraz sprzedaży najlepszych jakościowo neodymowych magnesów, w przeróżnych wymiarach i kształtach. Cały czas mamy w ofercie liczne wersje magnesów neodymowych walcowych, płytkowych, pierścieniowych, a także duży wybór uchwytów na magnesy. Dokładamy starań, żeby nasza oferta była możliwie najlepiej dostosowana do oczekiwań klientów, można też u nas złożyć zamówienie na nietypowe magnesy, według własnych specyfikacji.

Dhit sp. z o.o.
05-850 Ożarów Mazowiecki
Kościuszki 6A
woj. mazowieckie
tel.: +48 22 499 98 98
tel.: +48 888 99 98 98
E-mail : bok@dhit.pl
WWW : https://dhit.pl />
WWW :
https://xinxin.pl

Wyświetleń: 15