Ogłoszenie

Darmowe ogłoszenia lokalne

Dam pracę
04/01/2019
Informacje do kontaktu
Napisz do: Piotr
535050928
Tarnów
1 zł
Więcej informacji
Niemiecka firma Vayathopa Holdnig, zatrudni 3 pracowników do prac wykończeniowych (Tynkarz, Malarz, Tapeciarz).

Prosimy o podanie stanowiska i nr referencyjnego w tytule wiadomości.
Numer referencyjny: 0042

Miejsce pracy: Wolfgangstr. 2, 75242 Neuhausen-Hamberg
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: szpachlowanie, gipsowanie, malowanie, montaż suchej zabudowy, montaż paneli, prace glazurnicze.

Wymagania:
- znajomość j, niemieckiego w komunikatywnym stopniu
- doświadczenie w pracach wykończeniowych
- umiejętność pracy w zespole
- dokładność, punktualność

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
- WYNAGRODZENIE od 1700 euro brutto
- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: biuro@gastamo.pl
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr te.: 535 050 928
Wyświetleń: 2