Ogłoszenie

Darmowe ogłoszenia lokalne

Dam pracę
03/01/2019
Informacje do kontaktu
Napisz do: Gastamo Job Service
535050928
Tarnów
Więcej informacji
Hotel Bachmann Familie Fritz, położony w zachodniej części Austrii, poszukuje do pracy w restauracji 2 kobiet na stanowisko: Kelnerka.

Prosimy o podanie stanowiska i nr referencyjnego w tytule wiadomości.
Numer referencyjny: 0046

Miejsce pracy: Gargellen 55, 6787 Gargellen
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: bieżąca obsługa gości, dbanie o czystość stołów i ich prawidłowe nakrycie.

Wymagania:
- dobra znajomość j. niemieckiego
- mile widziane doświadczenie (możliwość przyuczenia)
- mile widziane wykształcenie kierunkowe
- umiejętność pracy w zespole
- dokładność i odpowiedzialne podejście do postawionych zadań

Oferujemy:
- umowę o pracę z austriackim pracodawcą, na austriackich warunkach
- WYNAGRODZENIE: 2200 euro brutto
- zapewnione darmowe zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
- zapewnione darmowe wyżywienie
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: biuro@gastamo.pl
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 535 050 928
Wyświetleń: 5