Ogłoszenie

Darmowe ogłoszenia lokalne

Dam pracę
02/01/2019
Informacje do kontaktu
Napisz do: Gastamo Job Service
535050928
Tarnów
Więcej informacji
Hotel Sonnenblick, położony w środkowej części Niemiec, poszukuje dwóch pracowników na stanowisko Pokojówka (preferowane kobiety powyżej 30 roku życia)

Prosimy o podanie w tytule wiadomości stanowiska oraz nr referencyjnego.
Numer referencyjny: 0044

Miejsce pracy: Uetzinger Str. 10, 96231 Bad Staffelstein
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: prasowanie, kompletna konserwacja i utrzymanie porządku w pokojach hotelowych i apartamentach.

Wymagania:
- znajomość j. niemieckiego w komunikatywnym stopniu
- doświadczenie na tym stanowisku
- dobra organizacja pracy własnej
- dokładność i samodzielność

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
- WYNAGRODZENIE 1620 euro brutto
- zapewnione zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym (koszt: 250 euro/ mc)
- zapewnione wyżywienie (2 posiłki dziennie – koszt: 149 euro/ mc)
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: biuro@gastamo.pl
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 535 050 928
Wyświetleń: 3