Ogłoszenie

Darmowe ogłoszenia lokalne

Dam pracę
29/12/2018
Informacje do kontaktu
Napisz do: Gastamo Job Service
535050928
Tarnów
Więcej informacji
Niemiecka firma PrintConcept UV-systeme, zajmująca się projektowaniem i produkcją systemów utwardzania UV, poszukuje pracownika na stanowisko Mechatronik/ Elektrotechnik/ Inżynier elektroniki

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego
Numer referencyjny: 0039

Miejsce pracy: Philipp-Jakob-Manz-Str. 18, 72664 Kohlberg

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: instalacja i uruchamianie systemów UV w fabryce oraz u klientów, konserwacja i serwis systemów UV

Wymagania:
- znajomość j. niemieckiego lub angielskiego
- wykształcenie techniczne
- doświadczenie w uruchamianiu instalacji przemysłowych
- odpowiedzialność wobec powierzonych zadań
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
- WYNAGRODZENIE do ustalenia z pracodawcą
- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
- firmowy samochód do użytku pracownika
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: biuro@gastamo.pl

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr te.: 535 050 928
Wyświetleń: 3