Ogłoszenie

Darmowe ogłoszenia lokalne

Dam pracę
11/11/2018
Informacje do kontaktu
Napisz do: Gastamo Job Service
535050928
Tarnów
1 zł
Więcej informacji
Hotel Bronzen Poort GmbH, zatrudni dwóch KUCHARZY w swojej restauracji.
Restauracja serwuje regionalne oraz sezonowe dania. Jest otwarta również dla gości o szczególnych nawykach żywieniowych.

Prosimy o podanie stanowiska i nr referencyjnego w tytule wiadomości.
Numer referencyjny: 0015

Miejsce pracy: Hassumer Str. 217, 47574 Goch, Niemcy
Data rozpoczęcia pracy: październik 2018

Obowiązki:
- przygotowywanie posiłków dla gości według ustalonego menu
- zachowanie estetyki wydawanych dań
- zachowanie czystości na stanowisku pracy

Wymagania:
- dobra znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie na stanowisku kucharza
- umiejętność pracy w zespole
- dokładność i odpowiedzialne podejście do postawionych zadań

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
- WYNAGRODZENIE: 1800 euro brutto
- zapewnione zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym (300 euro/ mc)
- zapewnione wyżywienie (3 posiłki)
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: biuro@gastamo.pl
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 535 050 928

Gastamo Job Service – praca – sukces - satysfakcja
Wyświetleń: 3