Ogłoszenie

Darmowe ogłoszenia lokalne

Dam pracę
10/11/2018
Informacje do kontaktu
Napisz do: Gastamo Job Service
535050928
Tarnów
Więcej informacji
Niemiecka firma budowlana Pawlak Verputz zatrudni pracowników na stanowisko
TYNKARZ

Prosimy o podanie stanowiska oraz nr referencyjnego w tytule wiadomości.
Numer referencyjny: 0002

Miejsce pracy: Gewerbering 28, 86666 Burgheim, Niemcy
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: praca przy tynkach zewnętrznych, dbanie o jakość wykonywanej pracy.

Wymagania:
- dobra znajomość j. niemieckiego
- prawo jazdy kat. B.
- doświadczenie w pracach budowlanych mile widziane
- samodzielność, dokładność, zaangażowanie
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
- WYNAGRODZENIE zależne od posiadanych kwalifikacji: 2100 – 2500 euro brutto
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: biuro@gastamo.pl
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 535 050 928

Gastamo Job Service – kompetencja – zaangażowanie – rzetelność - bezpieczeństwo
Wyświetleń: 3