Ogłoszenie

Darmowe ogłoszenia lokalne

Dam pracę
09/11/2018
Informacje do kontaktu
Napisz do: Gastamo Job Service
535050928
Tarnów
1 zł
Więcej informacji
Niemiecka firma poszukuje pracowników na stanowisko Spawacz (z doświadczeniem w przemyśle stoczniowym i przemyśle budowy maszyn)

Prosimy o podanie stanowiska oraz nr referencyjnego w tytule wiadomości
Nr referencyjny: 0005

Miejsce pracy: 26121 Oldenburg, Niemcy
Data rozpoczęcia pracy: październik 2018

Obowiązki: spawanie wg norm ISO, montaż rur, budowa rurociągów, ogólne prace instalacyjne, blacharstwo, frezowanie, instalacja elementów, próby ciśnieniowe, badanie i zapewnienie jakości

Wymagania:
- wykształcenie jako spawacz wg norm ISO albo wykształcenie porównywalne
- mile widziane doświadczenie zawodowe w przemyśle stoczniowym i przemyśle budowy maszyn
- samodzielność, czystość, terminowość wykonywanej pracy, umiejętność pracy w zespole, elastyczność, zaangażowanie i motywacja.
- umiejętność spawania jako zaleta
- ważne prawo jazdy kat. B, własny samochód, SCC-Certyfikat mile widziane

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
- WYNAGRODZENIE miesięczne: 1800 - 2200 euro netto
- wszystkie świadczenia wg zbiorowego układu pracy oraz dodatkowe świadczenia związane z zatrudnieniem.
- Zakwaterowanie darmowe, zapewnione przez pracodawcę
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: biuro@gastamo.pl
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr te.: 535 050 928

Gastamo Job Service – kompetencja – zaangażowanie – rzetelność - bezpieczeństwo
Wyświetleń: 4